DAN - Młodzi gniewni

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 5:02
Data dodania: 20.05.2013 23:54:00
Rozmiar pliku: 11.52 MB
Tagi: DAN, Młodzi gniewni, dzi-tek, młodzi, gniewni, prod, cula, hip-hop, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DAN_-_Młodzi_gniewni.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej tysiąc sto pięćdziesiąt dwa i zero setnych megabajta. A jego długość oscyluje na pięć minut i dwa sekundy. Jest to jeden z utworów wykonawcy DAN, którego nazwa brzmi Młodzi gniewni. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo wdzięczni, gdybyś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku DAN - Młodzi gniewni dotychczas. Żaden użytkownik do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Młodzi gniewni, której autorem jest DAN, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany utwór, dla przykładu DAN - Młodzi gniewni, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle prostych do realizacji rozwiązań, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na telefon Młodzi gniewni? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej bazy piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od dawna będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj