PSY - GANGNAM STYLE-1

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (33 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:00
Data dodania: 21.05.2013 16:11:55
Rozmiar pliku: 3.67 MB |
Tagi: PSY, GANGNAM STYLE, matt, johnson, heavy, metal, gangnam, style
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PSY_-_GANGNAM_STYLE-1.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie masz otworzoną to około trzysta sześćdziesiąt siedem i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i zero sekund. Jest to jeden z wielu utworów nagranych przez PSY, którego nazwa brzmi GANGNAM STYLE. Plik mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Odwiedzający oddali głos na ten kawałek już trzydzieści trzy razy, a średnia ocen wynosi teraz cztery i osiemnaście setnych, w skali od 1 do 6. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio PSY - GANGNAM STYLE-1. Żaden użytkownik jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

PSY - GANGNAM STYLE-1 to utwór, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie zawsze w gronie miłośników tego typu gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że PSY potrafi napisać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu parę perełek dla siebie. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, który reprezentuje PSY - GANGNAM STYLE-1, lecz także wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Codziennie wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie muszą to być głośne domówki. Te piosenki możesz również słuchać na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i znakomite brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć GANGNAM STYLE? Download tej piosenki to banalnie prosta sprawa. Na pewno sobie z tym poradzisz, cały proces nie różni się od tych z podobnych stron. Lecz jednak jest tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie zwiększać kolekcję darmowych piosenek, które możesz pobrać. Codziennie dorzucamy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno bardzo szybko znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj