AAntywar - PRICE TAG - JESSIE J COVER BY ZUNI & DADALIFENEWMASTER-02

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 2:28
Data dodania: 22.05.2013 14:57:25
Rozmiar pliku: 24.89 MB
Tagi: AAntywar, PRICE TAG, JESSIE J COVER BY ZUNI & DADALIFENEWMASTER, jessie, tag, price
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

AAntywar_-_PRICE_TAG_-_JESSIE_J_COVER_BY_ZUNI_&_DADALIFENEWMASTER-02.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który właśnie masz otworzoną to dwa tysiące czterysta osiemdziesiąt dziewięć i zero setnych megabajta. A jego czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "PRICE TAG", której wykonawcą jest AAntywar. W piatek, 25 kwietnia 2014 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka AAntywar - PRICE TAG - JESSIE J COVER BY ZUNI & DADALIFENEWMASTER-02 nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bezproblemowo zdobywają rzesze nowych fanów, którzy są gotowi wydać grube pieniądze na koncerty i płyty, aby tylko pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Takim twórcą jest właśnie AAntywar, a tegoroczny hit PRICE TAG to mistrzostwo w dziedzinie komponowania muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i dobrą jakość dźwięku.

Pewnie sam chcesz się dowiedzieć, czym jest AAntywar - PRICE TAG - JESSIE J COVER BY ZUNI & DADALIFENEWMASTER-02? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten kawałek zyskuje same przychylne recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o PRICE TAG, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz na różnych stronach kawałka AAntywar? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie każdego utworu z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych hitów na nieciekawych, nie do końca bezpiecznych witrynach - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie rozbudowanej bazy kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki AAntywar - PRICE TAG - JESSIE J COVER BY ZUNI & DADALIFENEWMASTER-02, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, a także tym, co podają nam radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, niezwykłymi przebojami.

Teledysk Masters-dlaczego nie odbierasz
Masters-dlaczego nie odbierasz
Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)
Teledysk Cliver - Moje ciało oszalało (Official Clip) NOWOŚĆ 2012
Cliver - Moje ciało oszalało (Official Clip) NOWOŚĆ 2012

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj