the way you make ma feel

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 1:27
Data dodania: 25.05.2013 12:38:58
Rozmiar pliku: 1.02 MB |
Tagi: sami, you, make, me, go
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

the_way_you_make_ma_feel.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz słuchasz to sto dwa i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i dwadzieścia siedem sekund. Jest to strona, na której znajduje się plik the way you make ma feel do ściągnięcia.W czwartek, 24 kwietnia 2014 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Do dziś nikt nie pobrał nigdy pliku the way you make ma feel. Nikt jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko się zaciera - również przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi the way you make ma feel. Czy warto tego posłuchać?

the way you make ma feel jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży the way you make ma feel, niezwykła piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by martwić się o żadne koszty - wszystkie udostępnione tu utwory są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na the way you make ma feel, w wykonaniu the way you make ma feel. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiego powodu the way you make ma feel jest teraz tak znana. the way you make ma feel nie bez powodu jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Masters-dlaczego nie odbierasz
Masters-dlaczego nie odbierasz
Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)
Teledysk Mateusz Mijal - Coś na później
Mateusz Mijal - Coś na później

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj