Piękni i Młodzi - Na zawsze ty

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:25
Data dodania: 25.05.2013 13:35:50
Rozmiar pliku: 1.57 MB
Tagi: Piękni i Młodzi, Na zawsze ty, piękni, młodzi, zawsze, ty
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piękni_i_Młodzi_-_Na_zawsze_ty.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz zajmuje sto pięćdziesiąt siedem i zero setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i dwadzieścia pięć sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Piękni i Młodzi, której nazwa to Na zawsze ty. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już siedem razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i czternaście setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do dzisiaj żaden użytkownik nie ściągnął ani razu utworu muzycznego Piękni i Młodzi - Na zawsze ty. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się wykonawców, także dzięki portalom analogicznym do naszego, na których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Piękni i Młodzi - Na zawsze ty. Czy warto tego posłuchać?

Piękni i Młodzi bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Na zawsze ty, znakomita empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tutaj jest obecna jedynie czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej szybko i za darmo.

Na zawsze ty, w wykonaniu Piękni i Młodzi, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż Piękni i Młodzi - Na zawsze ty stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Piękni i Młodzi nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj