Hot Water Music - Wrong And Righteous

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 2:35
Data dodania: 25.05.2013 18:53:55
Rozmiar pliku: 3.54 MB |
Tagi: Hot Water Music, Wrong And Righteous, trailerów, orkiestra, chóry, chóralna, choir, epic, trailer, music, immediate, muzyka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Hot_Water_Music_-_Wrong_And_Righteous.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie masz otworzoną to około trzysta pięćdziesiąt cztery i zero setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i trzydzieści pięć sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Wrong And Righteous", której wykonawcą jest Hot Water Music. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Hot Water Music - Wrong And Righteous nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Wrong And Righteous, którą wykonuje Hot Water Music, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby Hot Water Music - Wrong And Righteous, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz wrzucić na telefon Wrong And Righteous? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny przypływ osób, które wolą profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj