Strachy na Lachy - Żeby z tob± być

Aktualna ocena: 5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:47
Data dodania: 31.05.2013 10:55:15
Rozmiar pliku: 5.21 MB
Tagi: Strachy na Lachy, Żeby z tob± być, strachy, lachy, żeby, tob±, być
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Strachy_na_Lachy_-_Żeby_z_tob±_być.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, któr± aktualnie słuchasz to mniejwięcej pięćset dwadzie¶cia jeden i zero setnych megabajta. Za¶ jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzie¶ci siedem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Żeby z tob± być", której autorem jest Strachy na Lachy. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego pliku mp3. Zachęcamy więc, aby¶ takowy dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już dwa razy, a ¶rednia ocen jest równa pięć i zero setnych, w skali sze¶cio gwiazdkowej. Utwór Strachy na Lachy - Żeby z tob± być nie został dotychczas nigdy pobrany. Żadna osoba dotychczas nie raczył skomentować tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiaj± o miły ból głowy. Praktycznie każdego miesi±ca na rynku pojawiaj± się nowi arty¶ci, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które z miejsca zdobywaj± serca słuchaczy. Podobnie jest, je¶li chodzi o Żeby z tob± być, stworzonym od podstaw przez Strachy na Lachy. Kawałek ten szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji oraz łatwo¶ci, z jak± j± zapamiętujemy.

A może osobi¶cie chcesz się dowiedzieć, czym jest Strachy na Lachy - Żeby z tob± być? ¦ci±gnij mp3 z naszej strony, a u¶wiadomisz sobie, przez co ten utwór zbiera same przychylne opinie w¶ród krytyków i słuchaczy. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkowicie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki smakowity k±sek. ¦ci±gnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz ¶wiadkiem rozmów znajomych o Żeby z tob± być, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz na różnych portalach kawałka Strachy na Lachy? Poważn± przeszkod± jest ¶ci±ganie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci błyskawicznie na ¶ci±gnięcie dowolnej piosenki z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych utworów na nieciekawych, niebezpiecznych stronach - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest poł±czona z nasz± niesamowicie rozbudowan± baz± piosenek. Poprzez takie rozwi±zanie, w kilka sekund po wstukaniu tekstu, na przykład Strachy na Lachy - Żeby z tob± być, wy¶wietl± Ci się wyniki z możliwo¶ci± pobrania darmowego mp3 bezpo¶rednio na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz darmowe piosenki. Jeżeli jeste¶ już zniechęcony swoj± star± muzyk±, a także tym, co serwuj± nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę ruchów myszk± i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz możliwo¶ć cieszenia się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj