jacek silski - list z morza

Aktualna ocena: 4 / 5 (14 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:07
Data dodania: 31.05.2013 12:07:37
Rozmiar pliku: 5.89 MB |
Tagi: jacek silski, list z morza, tylko, toba, jacek, silski, bernadeta, kowalska, piosenki
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

jacek_silski_-_list_z_morza.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży pięćset osiemdziesiąt dziewięć i zero setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i siedem sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez jacek silski, której nazwa to list z morza. W czwartek, 21 wrzesnia 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Userzy wystawili ocene na ten plik już czternaście razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i zero setnych, w skali od 1 do 6. Utwór jacek silski - list z morza nie został do dziś nigdy pobrany. Żaden użytkownik do dziś nie zechciał skomentować tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się wykonawców, także za sprawą portali takich jak nasz, z których każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby jacek silski - list z morza. Czy warto przesłuchać ten utwór?

jacek silski jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży list z morza, genialna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych tutaj empetrójek jest zupełnie darmowa, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można napotkać na podobnych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tu znajduje się wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

list z morza, której autorem jest jacek silski, to znakomita melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż jacek silski - list z morza stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. jacek silski nie bez powodu jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj