12. Kali x Paluch - Nieśmiertelni

Aktualna ocena: 3.8 / 5 (22 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:21
Data dodania: 31.05.2013 19:14:42
Rozmiar pliku: 5.97 MB
Tagi: 12. Kali x Paluch, Nieśmiertelni, kali, paluch
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

12._Kali_x_Paluch_-_Nieśmiertelni.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie słuchasz to około pięćset dziewięćdziesiąt siedem i zero setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Nieśmiertelni", której wykonawcą jest 12. Kali x Paluch. Utwór w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na ten kawałek już dwadzieścia dwa razy, a średnia ocen jest równa trzy i siedemdziesiąt siedem setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 12. Kali x Paluch - Nieśmiertelni do tego momentu. Żaden odwiedzający do dziś nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni twórcy, którzy bezproblemowo zyskują rzesze wiernych słuchaczy, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty, byle tylko wesprzeć ulubionego artystę. Takim muzykiem jest właśnie 12. Kali x Paluch, a tegoroczny hit Nieśmiertelni to mistrzostwo w dziedzinie tworzenia muzyki, a rozgłos zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

A może sam wolisz się dowiedzieć, czym jest 12. Kali x Paluch - Nieśmiertelni? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne opinie pośród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że normalnie słuchasz zupełnie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Nieśmiertelni, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki 12. Kali x Paluch? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej empetrójki z Wrzuty. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne portale, na których poszukiwałeś bezpłatnych piosenek - znajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie rozbudowanego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu hasła, jak choćby 12. Kali x Paluch - Nieśmiertelni, pojawią się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Ciebie. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Dlatego dobrym wyjściem jest pobranie sporej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. To naprawdę proste, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj