Baciary - CHMURKA

Aktualna ocena: 2 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 5:22
Data dodania: 31.05.2013 21:22:27
Rozmiar pliku: 4.92 MB
Tagi: Baciary, CHMURKA
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Baciary_-_CHMURKA.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz waży czterysta dziewięćdziesiąt dwa i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i dwadzieścia dwa sekundy. Uruchomiłeś utwór tytułem "CHMURKA", którego wykonawcą jest Baciary. Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Userzy ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów jest równa dwa i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku mp3 Baciary - CHMURKA. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko traci na wartości - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Baciary - CHMURKA. Dlaczego właśnie ten utwór?

Baciary jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość początkujących artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy CHMURKA, znakomita empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek opłaty - całość dostępnych u nas empetrójek jest absolutnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne serwisy. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także szybko i bezpłatnie.

CHMURKA, której autorem jest Baciary, to świetna melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż Baciary - CHMURKA stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj