Adi (WP) - Kochanie Kocham Cie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 1:52
Data dodania: 04.06.2013 08:51:06
Rozmiar pliku: 1.71 MB |
Tagi: Adi (WP), Kochanie Kocham Cie, zespół, artystyczny, wp
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Adi_(WP)_-_Kochanie_Kocham_Cie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz ma rozmiar sto siedemdziesiąt jeden i zero setnych megabajta. A jego długość oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt dwa sekundy. To jeden z wielu dzieł autorstwa Adi (WP), którego tytuł brzmi Kochanie Kocham Cie. Utwór, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Byliśbyśmy zatem bardzo wdzięczni, jak byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Adi (WP) - Kochanie Kocham Cie do tego momentu. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - jeśli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Kochanie Kocham Cie. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Adi (WP), który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość omijać inne portale i pobierać mp3 prosto od nas. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony utwór, na przykład Adi (WP) - Kochanie Kocham Cie, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania sztuczek, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na telefon Kochanie Kocham Cie? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki utworów oraz poznanie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, by słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj