Focus - Ogień W Sobie Masz

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:03
Data dodania: 18.06.2013 21:37:09
Rozmiar pliku: 2.81 MB
Tagi: Focus, Ogień W Sobie Masz, ogień, sobie, masz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Focus_-_Ogień_W_Sobie_Masz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje dwieście osiemdziesiąt jeden i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzy sekundy. Jest to utwór tytułem "Ogień W Sobie Masz", którego wykonawcą jest Focus. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Userzy oddali głos na ten utwór już sześć razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i trzydzieści trzy setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Utwór Focus - Ogień W Sobie Masz nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zanurzyć się w świat muzyki. Mamy dla Ciebie mnóstwo bezpłatnych utworów, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Ogień W Sobie Masz? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym poradzi.

Focus to lubiany i modny twórca sceny muzycznej. Nagrywane przez niego piosenki błyskawicznie stają się popularnymi hitami. Analogicznie jest z Ogień W Sobie Masz. Download tego pliku najłatwiej wykonać właśnie tu. Jedynie parę kliknięć potrzeba, abyś nie musiał wchodzić na Wrzutę lub podobne witryny, by słuchać tego utworu.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość słuchania muzyki dokładnie w miejscu, gdzie pragniesz. Pewnie chcesz włączyć kawałki na wieży lub w telefonie? Nic prostszego - pobierz Focus - Ogień W Sobie Masz i ciesz się nią gdzie zechcesz, bez żadnych trudności.

Co ważne, nie pobieramy żadnych opłat za to, że udostępniamy mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za free, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić nic poza wybraniem utworu i pobraniem go. Ściąganie piosenek z Wrzuty to świetne wyjście dla osób, które wolą najpierw zapoznać się z konkretnym albumem lub utworem, i dopiero później to kupić.

Nie bierz piosenek w ciemno i nie zaśmiecaj sobie dysku twardego - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Jeżeli dany kawałek nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednakże Ogień W Sobie Masz, którego autorem jest Focus, znajduje się od niedawna na topie - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj