Kabaret Skeczów Męczących - Świętokrzyskie Style (Gangnam Parody)

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 2:50
Data dodania: 30.06.2013 20:20:50
Rozmiar pliku: 6.5 MB|go
Tagi: Kabaret Skeczów Męczących, Świętokrzyskie Style (Gangnam Parody), niesforajka, kabaret, ani, mru, oleksiuk, rap, śmieszne, mp3, muzyka, uśmiech
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kabaret_Skeczów_Męczących_-_Świętokrzyskie_Style_(Gangnam_Parody).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to mniejwięcej sześćdziesiąt pięć i zero setnych . Długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt sekund. Słuchasz utwór tytułem "Świętokrzyskie Style (Gangnam Parody)", którego wykonawcą jest Kabaret Skeczów Męczących. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego utworu nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już pięć razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i dwadzieścia setnych, w skali od 1 do 6. Utwór Kabaret Skeczów Męczących - Świętokrzyskie Style (Gangnam Parody) nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie poznać twórczość coraz to nowych artystów, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Kabaret Skeczów Męczących - Świętokrzyskie Style (Gangnam Parody). Czemu właśnie ten utwór?

Kabaret Skeczów Męczących bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć kawałki. Jak większość mało znanych artystów, tak i on na starcie swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Świętokrzyskie Style (Gangnam Parody), znakomita piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś opłaty - całość udostępnionych u nas empetrójek jest zupełnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Świętokrzyskie Style (Gangnam Parody), autorstwa Kabaret Skeczów Męczących, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż Kabaret Skeczów Męczących - Świętokrzyskie Style (Gangnam Parody) stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk produkuje przebój za przebojem, podobnie jest, jeśli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj