Fanatic - Daj Mi Kase

Aktualna ocena: 3.8 / 5 (33 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:17
Data dodania: 06.07.2013 07:10:10
Rozmiar pliku: 7.52 MB
Tagi: Fanatic, Daj Mi Kase, daj, mi, kase
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fanatic_-_Daj_Mi_Kase.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to około siedemset pięćdziesiąt dwa i zero setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i siedemnaście sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez Fanatic, którego nazwa to Daj Mi Kase. Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tego utworu nie dodano dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Użytkownicy oddali głos na ten kawałek już trzydzieści trzy razy, a średnia ocen jest aktualnie równa trzy i osiemdziesiąt dwa setnych, w skali od 1 do 6. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Fanatic - Daj Mi Kase jak na razie. Plik mp3 Daj Mi Kase został skomentowany już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~polo12328 10.11.2013
  fajoska nutka
 • ~Dominika 14.07.2013
  Super nuta:)
 • ~alina1 14.07.2013
  fajna nutka.
 • ~Karolcia_69 12.07.2013
  Fanatic najlepszy...Piosenka wymiata !!

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Fanatic - Daj Mi Kase. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Fanatic bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Daj Mi Kase, niezwykła kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych utworów, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki i ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Ważne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i szybkie. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Daj Mi Kase, której autorem jest Fanatic, to fantastyczna melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiego powodu Fanatic - Daj Mi Kase jest obecnie trendy. Fanatic nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj