AFTER PARTY - Gotuje Cały się

Aktualna ocena: 3.9 / 5 (161 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:44
Data dodania: 24.07.2013 12:16:13
Rozmiar pliku: 8.54 MB
Tagi: AFTER PARTY, Gotuje Cały się, after, party, gotuje, cały, się, raptuss, 2013
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

AFTER_PARTY_-_Gotuje_Cały_się.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie słuchasz to około osiemset pięćdziesiąt cztery i zero setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i czterdzieści cztery sekundy. To jeden z utworów wykonawcy AFTER PARTY, którego tytuł to Gotuje Cały się. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku nikt nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Odwiedzający wystawili ocene na tę piosenkę już sto sześćdziesiąt jeden razy, a średnia głosów wynosi trzy i osiemdziesiąt dziewięć setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka AFTER PARTY - Gotuje Cały się nie została jak na razie ani razu pobrana. Plik mp3 Gotuje Cały się został skomentowany już osiem razy.
Przepisz kod z obrazka
 • dadi90 01.10.2013
  zaebyste :D
 • ~albert 03.09.2013
  super
 • ~hjhj 20.08.2013
  *cenzura*
 • ~Sylwusia 17.08.2013
  Superrr:*
 • ~Haha123 05.08.2013
  hehe dobre
 • ~hehe 02.08.2013
  marne
 • ~hah majne 31.07.2013
  jołłłł
 • ToJeTo 31.07.2013
  < MÓJ NICK>

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Gotuje Cały się. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją AFTER PARTY - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na najlepszych imprezach. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł ignorować inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu AFTER PARTY - Gotuje Cały się, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka bardzo sprytnych do zrobienia tricków, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na telefon Gotuje Cały się? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnej biblioteki piosenek i poznanie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, aby ludzie w przyszłości pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj