07. Dj Soina - Wybuchowy Mix feat. Jongmen, WSRH

Aktualna ocena: 4 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:57
Data dodania: 30.07.2013 22:16:00
Rozmiar pliku: 5.43 MB
Tagi: 07. Dj Soina, Wybuchowy Mix feat. Jongmen WSRH, jongmen, wsrh
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

07._Dj_Soina_-_Wybuchowy_Mix_feat._Jongmen,_WSRH.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około pięćset czterdzieści trzy i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. To kawałek o tytule "Wybuchowy Mix feat. Jongmen, WSRH", którego wykonawcą jest 07. Dj Soina. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Użytkownicy ocenili ten plik już trzy razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i zero setnych, w skali od 1 do 6. Do tego momentu nikt nie zapisał ani razu pliku 07. Dj Soina - Wybuchowy Mix feat. Jongmen, WSRH. Żaden odwiedzający do tej pory nie zechciał dodać komentarza do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się wykonawców, również dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu 07. Dj Soina - Wybuchowy Mix feat. Jongmen, WSRH. Dlaczego właśnie ten kawałek?

07. Dj Soina bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Wybuchowy Mix feat. Jongmen, WSRH, niezwykła piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie musisz martwić się o jakieś koszty - całość udostępnionych tu piosenek jest absolutnie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz napotkać na analogicznych stronach. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

Wybuchowy Mix feat. Jongmen, WSRH, w wykonaniu 07. Dj Soina, to świetna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż 07. Dj Soina - Wybuchowy Mix feat. Jongmen, WSRH stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. 07. Dj Soina nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj