ULR - Ostatni Strzał

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 2:27
Data dodania: 01.08.2013 17:03:22
Rozmiar pliku: 2.24 MB|g
Tagi: ULR, Ostatni Strzał, dst, ostatni, strzał
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ULR_-_Ostatni_Strzał.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to około dwieście dwadzieścia cztery i zero setnych . Długość oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia siedem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Ostatni Strzał", której autorem jest ULR. Kawałek w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Piosenka ULR - Ostatni Strzał nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Żadna osoba do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Ostatni Strzał. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest ULR, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś mógł pomijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby ULR - Ostatni Strzał, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia rozwiązań, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Ostatni Strzał? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj