Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody)

Aktualna ocena: 1.5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:43
Data dodania: 21.08.2013 22:11:13
Rozmiar pliku: 1.7 MB
Tagi: Chwytak & Dj Wiktor, Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło, Trójkąty i kwadratyParody), chwytak, dj, wiktor, kółka, prostokąty, dawid, podsiadło-trójkąty, kwadratyparody
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Chwytak_&_Dj_Wiktor_-_Kółka_i_prostokąty_(Dawid_Podsiadło-Trójkąty_i_kwadratyParody).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz słyszysz to około siedemnaście i zero setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Chwytak & Dj Wiktor, której nazwa to Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Userzy oddali głos na tę piosenkę już dwa razy, a średnia głosów wynosi teraz jeden i pięćdziesiąt setnych, w skali od 1 do 6. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) do dnia dzisiejszego. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) download, download Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody), pobierz Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody), Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) pobierz, pobierz mp3 Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody), download mp3 Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody), Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) pobierz mp3, Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) mp3 pobierz, zippy Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) zippy, chomikuj Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) chomikuj, Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) mp3 download, darmowe mp3 Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody), Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) download mp3, lub Chwytak & Dj Wiktor - Kółka i prostokąty (Dawid Podsiadło-Trójkąty i kwadratyParody) mp3.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj