Mario Bischin - Leila

Aktualna ocena: 2.1 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:33
Data dodania: 27.08.2013 19:55:29
Rozmiar pliku: 4.88 MB
Tagi: Mario Bischin, Leila, mario, bischin
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mario_Bischin_-_Leila.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz zajmuje czterysta osiemdziesiąt osiem i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści trzy sekundy. To jeden z wielu utworów autorstwa Mario Bischin, którego tytuł to Leila. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już siedem razy, a średnia ocen wynosi teraz dwa i czternaście setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku Mario Bischin - Leila. Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty skomentować tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu trochę dłużej.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Leila, którą wykonuje Mario Bischin, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu Mario Bischin - Leila, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania sztuczek, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na telefon Leila? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj