Veegas - W Górę Dłonie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:46
Data dodania: 07.09.2013 03:54:57
Rozmiar pliku: 8.62 MB
Tagi: Veegas, W Górę Dłonie, górę, dłonie, raptuss, 2013
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Veegas_-_W_Górę_Dłonie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie odtwarzasz to około osiemset sześćdziesiąt dwa i zero setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. To jeden z dzieł nagranych przez Veegas, którego nazwa brzmi W Górę Dłonie. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dziś żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku audio Veegas - W Górę Dłonie. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych muzyków, również za sprawą serwisów takich jak nasz, z których każdy może pobrać darmowe mp3, dla przykładu Veegas - W Górę Dłonie. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Veegas bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho piosenki. Tak jak większość mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy W Górę Dłonie, genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych tutaj empetrójek jest zupełnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz napotkać na analogicznych serwisach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj jest tylko bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i za darmo.

W Górę Dłonie, w wykonaniu Veegas, to znakomita muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, czemu Veegas - W Górę Dłonie jest obecnie na topie. Veegas nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj