Bonfire - Cold Days

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:24
Data dodania: 11.09.2013 18:18:23
Rozmiar pliku: 4.03 MB|g
Tagi: Bonfire, Cold Days, knife, party
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bonfire_-_Cold_Days.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje czterysta trzy i zero setnych . Długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To kawałek o tytule "Cold Days", którego wykonawcą jest Bonfire. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Utwór Bonfire - Cold Days nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Cold Days, której autorem jest Bonfire, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Bonfire - Cold Days, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania sztuczek, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na telefon Cold Days? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj