SOLEO - Lubisz czy nie lubisz

Aktualna ocena: 3.8 / 5 (42 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:10
Data dodania: 21.09.2013 13:04:18
Rozmiar pliku: 7.26 MB
Tagi: SOLEO, Lubisz czy nie lubisz, raptuss, 2013
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

SOLEO_-_Lubisz_czy_nie_lubisz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje siedemset dwadzieścia sześć i zero setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dziesięć sekund. Słuchasz plik mp3 o tytule "Lubisz czy nie lubisz", którego wykonawcą jest SOLEO. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Userzy ocenili tę piosenkę już czterdzieści dwa razy, a średnia ocen jest równa trzy i osiemdziesiąt jeden setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku SOLEO - Lubisz czy nie lubisz dotychczas. Piosenka Lubisz czy nie lubisz została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~Ebi 27.09.2013
    Zajefajna

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Lubisz czy nie lubisz. Znasz tę piosenkę, prawda? Stworzył ją SOLEO, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, jak choćby SOLEO - Lubisz czy nie lubisz, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie prostych do realizacji chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Lubisz czy nie lubisz? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek i poznanie nowych artystów. A może będzie też tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Dziś już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj