Bałkanica NOWOŚĆ!!!

Aktualna ocena: 3 / 5 (8 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 1:12
Data dodania: 25.09.2013 19:50:09
Rozmiar pliku: 1.1 MB
Tagi: bałkanica
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bałkanica_NOWOŚĆ!!!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar jedenaście i zero setnych megabajta. Czas trwania to jeden minute i dwanaście sekund. Znajdziesz tutaj utwór Bałkanica NOWOŚĆ!!! do ściągnięcia.Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu nikt nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Userzy oddali głos na ten kawałek już osiem razy, a średnia ocen wynosi aktualnie trzy i zero setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Bałkanica NOWOŚĆ!!! nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Bałkanica NOWOŚĆ!!!, której autorem jest Bałkanica NOWOŚĆ!!!, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby Bałkanica NOWOŚĆ!!!, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niezwykle prostych do wykonania tricków, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz wrzucić na telefon Bałkanica NOWOŚĆ!!!? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki piosenek i poznanie nowych muzyków. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się go nieźle osłuchać?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj