Bednarek-cisza-cover-casio ctk 811ex-disco

Aktualna ocena: 2.3 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 2:45
Data dodania: 27.09.2013 14:32:06
Rozmiar pliku: 0.63 MB|g
Tagi: Bednarek, cisza, cover, casio ctk 811ex, disco, kamil, bednarek-cisza-d
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bednarek-cisza-cover-casio_ctk_811ex-disco.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około sześćdziesiąt trzy i zero setnych . Zaś jego czas trwania to dwa minuty i czterdzieści pięć sekund. Jest to piosenka tytułem "cisza", której autorem jest Bednarek. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego pliku. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już trzy razy, a średnia głosów wynosi teraz dwa i trzydzieści trzy setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Bednarek-cisza-cover-casio ctk 811ex-disco nie została do tej pory ani razu pobrana. Żaden użytkownik do tej pory nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bardzo szybko zyskują rzesze wiernych wielbicieli, gotowych wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty, aby tylko pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Podobnie jest, jeśli chodzi o cisza, stworzonym od podstaw przez Bednarek. Kawałek ten błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Bednarek-cisza-cover-casio ctk 811ex-disco? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zbiera same przychylne recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o cisza, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odszukać ten przebój Bednarek? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to genialny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdego utworu z tego serwisu. Już nie musisz szukać bezpłatnych utworów na różnych, podejrzanych serwisach - odszukasz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie pojemnym zbiorem piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Bednarek-cisza-cover-casio ctk 811ex-disco, dostaniesz wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony od razu do podstrony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu najlepszym wyjściem jest ściągnięcie sporej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę proste, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj