KaeN - Mów mi Dave

Aktualna ocena: 3.3 / 5 (38 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:04
Data dodania: 29.09.2013 13:56:08
Rozmiar pliku: 5.59 MB
Tagi: KaeN, Mów mi Dave, mów, mi, dave
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KaeN_-_Mów_mi_Dave.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie słyszysz to mniejwięcej pięćset pięćdziesiąt dziewięć i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Mów mi Dave", której wykonawcą jest KaeN. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jak byś go dodał. Użytkownicy oddali głos na ten utwór już trzydzieści osiem razy, a średnia ocen jest równa trzy i dwadzieścia dziewięć setnych, w skali od jeden do sześć. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku KaeN - Mów mi Dave. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Mów mi Dave, którą wykonuje KaeN, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu KaeN - Mów mi Dave, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do zrobienia sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Mów mi Dave? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj