Sasha Lopez feat. RadioKiller - Perfect Day (Club Mix) [2013]

Aktualna ocena: 3 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 5:24
Data dodania: 02.10.2013 17:45:25
Rozmiar pliku: 12.38 MB
Tagi: Sasha Lopez feat. RadioKiller, Perfect Day (Club Mix) [2013], perfect, radiokiller, sasha, day, lopez
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sasha_Lopez_feat._RadioKiller_-_Perfect_Day_(Club_Mix)_[2013].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz waży tysiąc dwieście trzydzieści osiem i zero setnych megabajta. A jego czas trwania to pięć minut i dwadzieścia cztery sekundy. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Perfect Day (Club Mix) [2013]", której wykonawcą jest Sasha Lopez feat. RadioKiller. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Userzy oddali głos na tę piosenkę już cztery razy, a średnia ocen wynosi aktualnie trzy i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Jak na razie żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku mp3 Sasha Lopez feat. RadioKiller - Perfect Day (Club Mix) [2013]. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Sasha Lopez feat. RadioKiller - Perfect Day (Club Mix) [2013] coraz szybciej zdobywa rozgłos wśród wielu słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Sasha Lopez feat. RadioKiller potrafi napisać wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i nucimy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na to, czego słuchasz, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. Mamy też wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który przedstawia sobą Sasha Lopez feat. RadioKiller - Perfect Day (Club Mix) [2013]. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być głośne domówki. Wiele z tych piosenek z miłą chęcią przesłuchasz w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy cenią sobie najlepszą jakość i świetne brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Perfect Day (Club Mix) [2013]? Download tej piosenki to banalnie prosta sprawa. Prawie tak samo jest na innych stronach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dorzucamy świeże kawałki, regularnie powiększając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go tutaj brakuje, na pewno błyskawicznie się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj