Mejk - Męska Gra

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (20 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:56
Data dodania: 04.10.2013 19:07:46
Rozmiar pliku: 9.03 MB
Tagi: Mejk, Męska Gra, 2013, hegemon29
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mejk_-_Męska_Gra.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie słuchasz to około dziewięćset trzy i zero setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez Mejk, której tytuł brzmi Męska Gra. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już dwadzieścia razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i dziesięć setnych, w skali od 1 do 6. Do tego momentu żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku audio Mejk - Męska Gra. Utwór Męska Gra został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~............... 22.10.2013
    *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Mejk - Męska Gra to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie zawsze w gronie fanów tego typu rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Mejk potrafi wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Znajdziesz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, który przedstawia Mejk - Męska Gra, ale też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze będą to być głośne imprezy. Te piosenki możesz również słuchać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i znakomite brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Męska Gra? Download tej empetrójki to banalnie łatwa sprawa. Prawie tak samo jest na analogicznych stronach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak mamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie powiększać kolekcję darmowych utworów, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dorzucamy tam coraz to nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go tutaj brakuje, z całą pewnością jak najszybciej znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj