Michael Jackson - Smooth Criminal

Aktualna ocena: 5 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:19
Data dodania: 05.10.2013 11:00:25
Rozmiar pliku: 6.59 MB|g
Tagi: Michael Jackson, Smooth Criminal, dj, glabasha, feat, michael, jackson, smooth, criminal, electronic
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Michael_Jackson_-_Smooth_Criminal.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to około sześćset pięćdziesiąt dziewięć i zero setnych . Natomiast jego długość to cztery minuty i dziewiętnaście sekund. To jeden z piosenek autorstwa Michael Jackson, której nazwa brzmi Smooth Criminal. Kawałek w formacie mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 05 wrzesnia 2015 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już siedem razy, a średnia głosów jest aktualnie równa pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Jak na razie żadna osoba nie pobrała nigdy pliku Michael Jackson - Smooth Criminal. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Michael Jackson - Smooth Criminal coraz sprawniej zdobywa popularność w gronie dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie takiego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Michael Jackson jest w stanie wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy Michael Jackson - Smooth Criminal, lecz też wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, nadaje się na wiele sytuacji. Nie zawsze muszą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych piosenek z miłą chęcią przesłuchasz w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Smooth Criminal? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych witrynach, zatem z pewnością dasz sobie z tym radę. Ale jednak mamy tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dodajemy nowe piosenki, regularnie powiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz ochotę - jeżeli będzie tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że bardzo szybko się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj