Demonologia II (SłońMikser) - Baran

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (18 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:55
Data dodania: 05.10.2013 21:55:29
Rozmiar pliku: 5.38 MB
Tagi: Demonologia II (SłońMikser), Baran, słoń, mikser
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Demonologia_II_(SłońMikser)_-_Baran.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej pięćset trzydzieści osiem i zero setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa Demonologia II (SłońMikser), której nazwa to Baran. Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już osiemnaście razy, a średnia ocen wynosi cztery i sześć setnych, w skali od jeden do sześć. Piosenka Demonologia II (SłońMikser) - Baran nie została jeszcze ani razu pobrana. Plik mp3 Baran został skomentowany już dwa razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~szymek 13.10.2013
    takie smutne :[
  • ~adamek 12.10.2013
    dobre choc ania lepsza

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy może odkryć twórczość coraz to nowych artystów, także dzięki portalom analogicznym do naszego, na których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Demonologia II (SłońMikser) - Baran. Czy warto się z tym zapoznać?

Demonologia II (SłońMikser) bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje świetne kawałki. Tak jak większość mało znanych artystów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Baran, genialna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie możesz napotkać na podobnych serwisach. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Baran, w wykonaniu Demonologia II (SłońMikser), to doskonała melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiej przyczyny Demonologia II (SłońMikser) - Baran jest ostatnio na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta produkuje hit za hitem, podobnie jest, jeśli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj