Słoń & Mikser - Zagłada część 2: ZH

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:47
Data dodania: 07.10.2013 09:12:51
Rozmiar pliku: 8.69 MB|g
Tagi: Słoń & Mikser, Zagłada część 2: ZH, słoń, mikser
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Słoń_&_Mikser_-_Zagłada_część_2:_ZH.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz ma rozmiar osiemset sześćdziesiąt dziewięć i zero setnych . Zaś jego czas trwania to trzy minuty i czterdzieści siedem sekund. To jeden z utworów autorstwa Słoń & Mikser, którego tytuł to Zagłada część 2: ZH. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Userzy ocenili ten kawałek już dwa razy, a średnia ocen jest aktualnie równa cztery i pięćdziesiąt setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Utwór Słoń & Mikser - Zagłada część 2: ZH nie został do dziś ani razu pobrany. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Zagłada część 2: ZH, której autorem jest Słoń & Mikser, znany z tworzenia utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Słoń & Mikser - Zagłada część 2: ZH, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Zagłada część 2: ZH? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki piosenek i poznanie nowych artystów. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj