EXTAZY - Możesz Płakać [2013]

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (8 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:55
Data dodania: 12.10.2013 09:41:48
Rozmiar pliku: 6.95 MB
Tagi: EXTAZY, Możesz Płakać [2013], możesz, płakać, 2013
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

EXTAZY_-_Możesz_Płakać_[2013].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży sześćset dziewięćdziesiąt pięć i zero setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Możesz Płakać [2013]", której wykonawcą jest EXTAZY. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już osiem razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i dwadzieścia pięć setnych, w skali od jeden do sześć. Utwór EXTAZY - Możesz Płakać [2013] nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Możesz Płakać [2013], którą wykonuje EXTAZY, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu EXTAZY - Możesz Płakać [2013], a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji tricków, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Możesz Płakać [2013]? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i odkrycie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może myślisz o tym, by ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj