EXTAZY - Możesz Płakać

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:55
Data dodania: 12.10.2013 09:41:48
Rozmiar pliku: 6.95 MB
Tagi: EXTAZY, Możesz Płakać, raptuss, 2013
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

EXTAZY_-_Możesz_Płakać.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz ma rozmiar sześćset dziewięćdziesiąt pięć i zero setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. To plik mp3 tytułem "Możesz Płakać", którego wykonawcą jest EXTAZY. Utwór w formacie mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Piosenka EXTAZY - Możesz Płakać nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Możesz Płakać, którą wykonuje EXTAZY, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak ad rem. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne strony i ściągać mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu EXTAZY - Możesz Płakać, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Możesz Płakać? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj