Balkanica-Piersi

Aktualna ocena: 2.4 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 1:32
Data dodania: 12.10.2013 11:44:36
Rozmiar pliku: 1.4 MB|go
Tagi: Balkanica, Piersi, 04-kalwi, remi, explosion, alchemist, remix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Balkanica-Piersi.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około czternaście i zero setnych . Natomiast jego czas trwania to jeden minute i trzydzieści dwa sekundy. To jeden z wielu utworów stworzonych przez Balkanica, którego tytuł to Piersi. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 21 wrzesnia 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już pięć razy, a średnia głosów wynosi teraz dwa i czterdzieści setnych, w skali od 1 do 6. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego Balkanica-Piersi jak na razie. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Piersi. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Balkanica, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele jego utworów gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Balkanica-Piersi, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka bardzo sprytnych do realizacji sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Piersi? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnej biblioteki piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz jej słuchał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, aby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj