Impuls - Takie Życie

Aktualna ocena: 1 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:33
Data dodania: 12.10.2013 20:44:57
Rozmiar pliku: 3.25 MB
Tagi: Impuls, Takie Życie, takie, życie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Impuls_-_Takie_Życie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz waży trzysta dwadzieścia pięć i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści trzy sekundy. To plik mp3 tytułem "Takie Życie", którego wykonawcą jest Impuls. Plik mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Userzy oddali głos na tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów jest aktualnie równa jeden i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Impuls - Takie Życie dotychczas. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bardzo szybko zjednują sobie tłumy nowych sympatyków, gotowych zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Podobnie jest, jeśli chodzi o Takie Życie, stworzonym od podstaw przez Impuls. Piosenka ta błyskawicznie podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

Pozostawmy zdania innych za plecami, bo pewnie pragniesz poznać Impuls - Takie Życie? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, i tak możesz pobrać darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być w tyle w dziedzinie tego, co jest trendy w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Takie Życie, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę Impuls? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnej empetrójki z serwisu Wrzuta. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne strony, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych utworów - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie rozbudowanej bazy przebojów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu tekstu, na przykład Impuls - Takie Życie, otrzymasz wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony od razu do strony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Twój ruch. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Dlatego dobrym wyjściem jest pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz niezliczoną ilość przebojów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj