Słoń & Mikser - Ania

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 5:02
Data dodania: 17.10.2013 22:21:16
Rozmiar pliku: 11.54 MB|
Tagi: Słoń & Mikser, Ania, słoń, mikser
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Słoń_&_Mikser_-_Ania.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej tysiąc sto pięćdziesiąt cztery i zero setnych . Natomiast jego czas trwania oscyluje na pięć minut i dwa sekundy. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Słoń & Mikser, którego nazwa to Ania. W piatek, 17 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Użytkownicy oddali głos na ten utwór już sześć razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i siedemnaście setnych, w skali od 1 do 6. Utwór Słoń & Mikser - Ania nie został do dziś nigdy pobrany. Piosenka Ania została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • jaras071178 31.10.2013
    niech ten utwór będzie przestrogą dla *cenzura* pedofilów

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Słoń & Mikser - Ania. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Słoń & Mikser jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, o ile spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Ania, znakomita piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Ważne jest też to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, wybierz Ania, autorstwa Słoń & Mikser. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Słoń & Mikser - Ania i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Słoń & Mikser nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj