Irys-samotność

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:47
Data dodania: 12.03.2014 19:12:48
Rozmiar pliku: 6.94 MB
Tagi: Irys, samotność
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Irys-samotność.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży sześćset dziewięćdziesiąt cztery i zero setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i czterdzieści siedem sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "samotność", której wykonawcą jest Irys. W poniedziałek, 25 wrzesnia 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Irys-samotność nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Irys-samotność. Dlaczego właśnie ten utwór?

Irys jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być samotność, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych utworów, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Ważne jest także to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj jest obecna wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

samotność, w wykonaniu Irys, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie Irys-samotność i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Irys nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj