05 Groovebusterz - Take Control

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:22
Data dodania: 23.03.2014 21:05:29
Rozmiar pliku: 3.07 MB
Tagi: 05 Groovebusterz, Take Control
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

05_Groovebusterz_-_Take_Control.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje trzysta siedem i zero setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Jest to utwór w formacie mp3 tytułem "Take Control", którego autorem jest 05 Groovebusterz. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Piosenka 05 Groovebusterz - Take Control nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku audio, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się odwiedzić świat muzyki? Ogrom piosenek jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz Take Control? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż Ci się wydaje.

05 Groovebusterz jest sławnym i lubianym autorem sceny muzycznej. Tworzone przez niego piosenki w mgnieniu oka stają się popularnymi przebojami. Podobnie jest z Take Control. Download tego utworu najłatwiej wykonać na naszej stronie. Tylko kilka kliknięć wystarczy, byś nie musiał wchodzić na Wrzutę lub inne witryny, żeby cieszyć się tą piosenką.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość słuchania muzyki dokładnie w miejscu, gdzie zechcesz. Pewnie chcesz włączyć kawałki na wieży albo w telefonie? Zatem nie zwlekaj - ściągnij 05 Groovebusterz - Take Control i włączaj ją gdzie zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez pobierania pieniędzy! Wszystko jest absolutnie za darmo, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić nic poza wybraniem utworu i pobraniem go. Ściąganie hitów z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla ludzi, którzy chcą przedtem posłuchać dany utwór lub konkretną płytę, i w następstwie tego to nabyć.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie brać niczego na ślepo i nie tworzyć nieporządku na dysku twardym. Jeżeli ten utwór nie wpasuje się w Twój gust, zawsze jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednak Take Control, który nagrał 05 Groovebusterz, jest ostatnio bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych kłopotów wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj