Bullet For My Valentine - All These Things I Hate

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:46
Data dodania: 03.04.2014 03:44:41
Rozmiar pliku: 6.52 MB
Tagi: Bullet For My Valentine, All These Things I Hate
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bullet_For_My_Valentine_-_All_These_Things_I_Hate.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to mniejwięcej sześćset pięćdziesiąt dwa i zero setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Bullet For My Valentine, której nazwa brzmi All These Things I Hate. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Jak na razie żadna osoba nie pobrała nigdy utworu muzycznego Bullet For My Valentine - All These Things I Hate. Żaden odwiedzający jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe kawałki i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca fanów. Podobnie jest z przebojem All These Things I Hate, stworzonym od podstaw przez Bullet For My Valentine. Przebój ten bez pardonu podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pozostawmy zdania innych za plecami, bo pewnie pragniesz poznać Bullet For My Valentine - All These Things I Hate? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zyskuje same dobre opinie wśród słuchaczy i krytyków. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o All These Things I Hate, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę Bullet For My Valentine? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdego kawałka z serwisu Wrzuta. Od teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych witryn - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niezwykle pojemną bazą kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu tekstu, jak choćby Bullet For My Valentine - All These Things I Hate, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem jest ściągnięcie porządnej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz mnóstwo kawałków, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj