06. ZWP - Daję Radę

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:13
Data dodania: 12.04.2014 17:41:32
Rozmiar pliku: 7.37 MB
Tagi: 06. ZWP, Daję Radę
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

06._ZWP_-_Daję_Radę.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz masz uruchomioną to około siedemset trzydzieści siedem i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzynaście sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez 06. ZWP, której nazwa to Daję Radę. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego kawałka. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Nikt nie ściągnął pliku mp3 06. ZWP - Daję Radę do dziś. Żaden użytkownik do dziś nie miał ochoty skomentować tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się 06. ZWP - Daję Radę. Czy warto przesłuchać ten utwór?

06. ZWP bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zyskać sobie nowych fanów, którzy później chętnie zakupią całe albumy, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Daję Radę, znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie dostępne u nas kawałki są całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tutaj jest obecna wyłącznie bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Daję Radę, autorstwa 06. ZWP, to doskonała muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie 06. ZWP - Daję Radę i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. 06. ZWP nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj