Bob One-Nie Trzeba

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:45
Data dodania: 15.04.2014 20:58:48
Rozmiar pliku: 1.71 MB
Tagi: Bob One, Nie Trzeba
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bob_One-Nie_Trzeba.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to mniejwięcej sto siedemdziesiąt jeden i zero setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Nie Trzeba", której autorem jest Bob One. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 23 kwietnia 2014 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego kawałka. Byliśbyśmy zatem bardzo szczęśliwi, jeśli byś go dodał. Utwór Bob One-Nie Trzeba nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zostaniesz tu trochę dłużej.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Nie Trzeba. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Bob One, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych imprezach. Jednak ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Bob One-Nie Trzeba, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo prostych do realizacji chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz skopiować na telefon Nie Trzeba? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk P!nk - Try
P!nk - Try
Teledysk Mike Candys & Evelyn feat. Patrick Miller - One Night In Ibiza (Official Video)
Mike Candys & Evelyn feat. Patrick Miller - One Night In Ibiza (Official Video)
Teledysk Shakira feat Freshlyground: Waka Waka (This Time For Africa) OFFICIAL VIDEO with Lyrics
Shakira feat Freshlyground: Waka Waka (This Time For Africa) OFFICIAL VIDEO with Lyrics

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj