Liroy - Mano-A-Mano

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:12
Data dodania: 16.04.2014 15:40:49
Rozmiar pliku: 3.98 MB
Tagi: Liroy, Mano
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Liroy_-_Mano-A-Mano.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to trzysta dziewięćdziesiąt osiem i zero setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i dwanaście sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 tytułem "Mano", którego wykonawcą jest Liroy. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku mp3 Liroy - Mano-A-Mano. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Mano. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Liroy - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Liroy - Mano-A-Mano, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka bardzo łatwych do zrobienia chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz wrzucić na telefon Mano? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj