Bob One - Nie Trzeba

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:44
Data dodania: 09.05.2014 15:52:34
Rozmiar pliku: 1.71 MB
Tagi: Bob One, Nie Trzeba
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bob_One_-_Nie_Trzeba.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz zajmuje sto siedemdziesiąt jeden i zero setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści cztery sekundy. Jest to jeden z utworów nagranych przez Bob One, którego tytuł to Nie Trzeba. Kawałek w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 28 listopada 2014 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo wdzięczni, gdybyś go dodał. Utwór Bob One - Nie Trzeba został pobrany już jeden raz. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Nie Trzeba, którą wykonuje Bob One, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, na przykład Bob One - Nie Trzeba, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania tricków, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na telefon Nie Trzeba? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które wolą na poważnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Wham! - Last Christmas
Wham! - Last Christmas
Teledysk Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie [TELEDYSK]
Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie [TELEDYSK]
Teledysk Cliver - Moje ciało oszalało (Official Clip) NOWOŚĆ 2012
Cliver - Moje ciało oszalało (Official Clip) NOWOŚĆ 2012

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj