Mumble-2014-05-03-15-40-48-net4game.com-Mixdown

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 0:27
Data dodania: 11.05.2014 14:57:44
Rozmiar pliku: 3.73 MB
Tagi: Mumble, 2014, net4game.com, Mixdown
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mumble-2014-05-03-15-40-48-net4game.com-Mixdown.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży trzysta siedemdziesiąt trzy i zero setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to zero minut i dwadzieścia siedem sekund. Jest to plik mp3 tytułem "2014", którego autorem jest Mumble. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Mumble-2014-05-03-15-40-48-net4game.com-Mixdown do tej pory. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - 2014, którą wykonuje Mumble, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Mumble-2014-05-03-15-40-48-net4game.com-Mixdown, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, za pomocą których bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na telefon 2014? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i odkrycie nowych artystów. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj