Kolorowy wiatr - A.D. ;p

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:26
Data dodania: 24.05.2014 22:17:59
Rozmiar pliku: 3.11 MB
Tagi: Kolorowy wiatr, A.D. ;p
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kolorowy_wiatr_-_A.D._;p.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar trzysta jedenaście i zero setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia sześć sekund. To jeden z utworów stworzonych przez Kolorowy wiatr, którego nazwa to A.D. ;p. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego Kolorowy wiatr - A.D. ;p. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe piosenki i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili podbijają serca słuchaczy. Podobnie jest z przebojem A.D. ;p, stworzonym od podstaw przez Kolorowy wiatr. Przebój ten błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pozostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać Kolorowy wiatr - A.D. ;p? Pobierz mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz zupełnie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o A.D. ;p, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Nie wiesz, gdzie odszukać tę piosenkę Kolorowy wiatr? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Jednak my mamy na to świetny sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych utworów na nieciekawych, niebezpiecznych witrynach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niezwykle rozbudowaną bazą utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Kolorowy wiatr - A.D. ;p, pojawią się wyniki, skąd przejdziesz wprost do strony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Jeśli jesteś już zmęczony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co serwują nam stacje radiowe, powinieneś błyskawicznie pobrać trochę darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, znakomitych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj