Piekni I Mlodzi - Niewiara (Lato 2013) (CandyNoize & Levelon Bootleg 2k13)

Aktualna ocena: 3 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:16
Data dodania: 07.07.2014 17:18:19
Rozmiar pliku: 9.79 MB
Tagi: Piekni I Mlodzi, Niewiara (Lato 2013) (CandyNoize & Levelon Bootleg 2k13)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piekni_I_Mlodzi_-_Niewiara_(Lato_2013)_(CandyNoize_&_Levelon_Bootleg_2k13).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży dziewięćset siedemdziesiąt dziewięć i zero setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i szesnaście sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy Piekni I Mlodzi, której nazwa to Niewiara (Lato 2013) (CandyNoize & Levelon Bootleg 2k13). W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu żaden użytkownik nie dodał dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już trzy razy, a średnia ocen wynosi aktualnie trzy i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do dziś żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Piekni I Mlodzi - Niewiara (Lato 2013) (CandyNoize & Levelon Bootleg 2k13). Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Niewiara (Lato 2013) (CandyNoize & Levelon Bootleg 2k13), którą wykonuje Piekni I Mlodzi, znany z tworzenia utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Piekni I Mlodzi - Niewiara (Lato 2013) (CandyNoize & Levelon Bootleg 2k13), a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Niewiara (Lato 2013) (CandyNoize & Levelon Bootleg 2k13)? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie iść w tym kierunku. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj