Red Lips - Czarne i Białe

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:22
Data dodania: 11.07.2014 17:03:17
Rozmiar pliku: 6.18 MB
Tagi: Red Lips, Czarne i Białe
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Red_Lips_-_Czarne_i_Białe.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar sześćset osiemnaście i zero setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Odtwarzasz utwór o tytule "Czarne i Białe", którego autorem jest Red Lips. Utwór, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 31 lipca 2014 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego kawałka. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Plik mp3 Red Lips - Czarne i Białe został ściągnięty już jeden raz. Żadna osoba do dziś nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Red Lips - Czarne i Białe. Czy warto się z tym zapoznać?

Red Lips bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje świetne utwory. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. Tym sposobem można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Czarne i Białe, niezwykła piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Istotne jest również to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, wybierz Czarne i Białe, której kompozytorem jest Red Lips. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, dlaczego Red Lips - Czarne i Białe jest teraz trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor nagrywa przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)
Teledysk Mini Disco - Kaczuszki
Mini Disco - Kaczuszki
Teledysk Flo Rida - Whistle [Official Video]
Flo Rida - Whistle [Official Video]

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj