Grzegorz Hyzy & TABB - Na chwilę

Aktualna ocena: 2.8 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:49
Data dodania: 12.08.2014 19:25:03
Rozmiar pliku: 8.85 MB
Tagi: Grzegorz Hyzy & TABB, Na chwilę
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Grzegorz_Hyzy_&_TABB_-_Na_chwilę.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz ma rozmiar osiemset osiemdziesiąt pięć i zero setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Grzegorz Hyzy & TABB, której nazwa brzmi Na chwilę. Utwór, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już cztery razy, a średnia głosów jest równa dwa i siedemdziesiąt pięć setnych, w skali od 1 do 6. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Grzegorz Hyzy & TABB - Na chwilę jak na razie. Utwór Na chwilę został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~DjAfter 25.08.2014
    \"{

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Na chwilę. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Grzegorz Hyzy & TABB - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Grzegorz Hyzy & TABB - Na chwilę, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka bardzo prostych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Na chwilę? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają na poważnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj