Spike - Weekendowy Szał

Aktualna ocena: 4 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:16
Data dodania: 29.08.2014 21:28:34
Rozmiar pliku: 5.9 MB
Tagi: Spike, Weekendowy Szał
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Spike_-_Weekendowy_Szał.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży pięćdziesiąt dziewięć i zero setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i szesnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Weekendowy Szał", której autorem jest Spike. W niedzielę, 26 kwietnia 2015 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Odwiedzający wystawili ocene na ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen wynosi cztery i zero setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Spike - Weekendowy Szał została pobrana już jeden raz. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Weekendowy Szał. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Spike - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Spike - Weekendowy Szał, a następnie przegrać go na telefon.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania sztuczek, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Weekendowy Szał? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych muzyków. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk CC Catch - Megamix
CC Catch - Megamix
Teledysk MARIO BISCHIN - MACARENA ( OFFICIAL VIDEO )
MARIO BISCHIN - MACARENA ( OFFICIAL VIDEO )
Teledysk P!nk - Try
P!nk - Try

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj