After Party - Bananowa Agnieszka

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (11 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 7:29
Data dodania: 27.09.2014 10:59:31
Rozmiar pliku: 5.86 MB
Tagi: After Party, Bananowa Agnieszka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

After_Party_-_Bananowa_Agnieszka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej pięćset osiemdziesiąt sześć i zero setnych megabajta. A jego długość to siedem minut i dwadzieścia dziewięć sekund. To jeden z wielu dzieł nagranych przez After Party, którego nazwa to Bananowa Agnieszka. Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego utworu nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Userzy ocenili tę piosenkę już jedenaście razy, a średnia głosów jest równa cztery i czterdzieści pięć setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do dziś żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 After Party - Bananowa Agnieszka. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko traci na wartości - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się After Party - Bananowa Agnieszka. Dlaczego właśnie ten utwór?

After Party jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość mało znanych wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Bananowa Agnieszka, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by martwić się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione tu kawałki są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz napotkać na analogicznych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest obecna tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Bananowa Agnieszka, autorstwa After Party, to doskonała melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy After Party - Bananowa Agnieszka i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta produkuje przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj