After Party-Jestes moim przeznaczeniem(extended)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 6:07
Data dodania: 05.11.2014 17:06:10
Rozmiar pliku: 4.1 MB
Tagi: After Party, Jestes moim przeznaczeniem(extended)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

After_Party-Jestes_moim_przeznaczeniem(extended).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około czterdzieści jeden i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na sześć minut i siedem sekund. To plik mp3 tytułem "Jestes moim przeznaczeniem(extended)", którego autorem jest After Party. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Piosenka After Party-Jestes moim przeznaczeniem(extended) nie została dotychczas nigdy pobrana. Żaden odwiedzający dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Jestes moim przeznaczeniem(extended), którą wykonuje After Party, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, na przykład After Party-Jestes moim przeznaczeniem(extended), a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Jestes moim przeznaczeniem(extended)? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnej bazy piosenek i odkrycie nowych muzyków. A może będzie również tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Dziś już każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może myślisz o tym, by ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj